skip to Main Content
Sen Neredeysen Orda

Sen Neredeysen Orda

Metrobüs Yolculuğunda iPTV Keyfi Yapmak

iptv izle ip tv kurulum

Gününüzün büyük bir bölümü toplu taşıma araçlarında geçiyor. Kalabalığın içinde yolculuğun çokta iyi geçtiğini söylemek doğru olmaz. Tüm cihazlarda rahatlıkla izleyebildiğiniz iPTV can sıkıntınızı gidermek için etkili bir çözüm yoludur.

Vip iP TV Server’ın 7550+ Full HD Spor, Dizi, Film ve Belgesel kanallarından dilediğinizi özgürce reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Canın Sıkıldığında iPTV Yanında

Yoğun bir iş günü sonrasında veya okul çıkışı evinize giderken kulaklığınız da yanınızdaysa günün yorgunluğunu unutabilirsiniz demektir. Can sıkıntınızı giderecek bir film veya belgeseli iPTV ile yolculuk sırasında rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Daha farklı kanallar izlemek istiyorsanız Premium + Plus canlı kanalları gezmeniz yeterli olacaktır.

Vip iP TV Server farkıyla sizlere sunulan Premium + Plus kanalları canlı dizi, film ve belgesel yayın akışı hizmeti vermektedir.

İşe Gidiş – Gelişlerde iPTV ile Dizi Keyfi

Saatlerce yolculuk yapıyorsunuz. İşe gidiş-geliş zamanlarınızda vaktinizi boşuna geçirmek yerine sevdiğiniz bir dizinin tüm bölümlerini iPTV ile donmadan izleyebilirsiniz.

Black Mirror’un yeni sezonu yayınlandı ve siz bir türlü izlemeye fırsat bulamıyorsunuz. Paket satın alımlarına gereksiz yere bir sürü para ödemek istemiyorsunuz. Vip iP TV Server’in uygun fiyatları sayesinde favori dizilerinizin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Yolculuk Nedeniyle Maçları Kaçırmayın

Yolculuk sırasında eve yetişemediniz ve maç o an başladı. Telaş etmenize gerek yok J yanınızda internete girebilecek bir telefon olması yeterli olacaktır. Telefonunuzun mobil verisi veya İBB Wİ-Fİ yi kullanarak iP TV’ye bağlanıp maç keyfini evdeymiş gibi yaşayabilirsiniz.

En çok sorulan sorulardan biri iPTV mobil paketimizi bitirir mi? iPTV’nin mobil paketinizi çok tükettiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. iPTV kanalları 4K, HD ve SD yayın olarak üçe ayrılır.

Mobil paketinizin verimliliği için SD yayın kalitesini tercih edebilirsiniz. SD Yayın kalitesi sayesinde Mobil İnternet Paket kotanız zarar görmeyecek şekilde istediğiniz maçı izleyebilirsiniz.

En Sevdiğiniz Filmi İzlemek iPTV ile Artık Daha Kolay

iptv dizi izle

Sevdiğiniz filmi izlemeye bir türlü vakit bulamıyor olabilirsiniz. Yolculuk esnasında iPTV ’ye bağlanarak istediğiniz filmi izleyebilir hem de yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Deadpool 2 filmi yayınlandı. Şuan sinemalarda olan film iki dil seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Türkiyem iP TV Server farkıyla Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Türkiyem iPTV Server bünyesinde barındırdığı film arşivi ile seçili filmlerde Türkçe dublaj veya altyazılı bir şekilde izleme imkanı sunuyor.

 Mobilden iPTV İzlemek İçin Ek Ücret Ödemek Gerekiyor mu?

Satın aldığınız abonelik paketi karşılığında sınırsızca 7550+ kanalı Full HD kalitesinde dilediğiniz platformdan ücretsiz izleyebilirsiniz. Ek bir ücret ödeme durumu söz konusu değildir.

Vip iP TV Server olarak sizlere düşük maliyetli abonelik paketleri ve en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

This Post Has 2 Comments
  1. Et cappuccino est sugar french press, coffee medium lungo in froth acerbic in beans organic crema fair trade latte froth. Extraction bar, carajillo ut breve lungo and qui cultivar espresso, to go eu, macchiato, iced cup mazagran, dark cappuccino cultivar, eu a cup coffee dark. Single origin cultivar milk, white, caramelization.

  2. Body, dripper lungo, milk carajillo pumpkin spice froth wings cup, qui siphon extra java saucer, brewed robusta, whipped strong beans id in variety.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by
Back To Top site ekle forumlarToplist 25