skip to Main Content
IPTV Nedir ?

IPTV Nedir ?

Son yıllarda ülkemizde paralı kanalların artışı yaşanmaktadır işte tam burada devreye iPTV giriyor.

Bir izleyici futbol, dizi, film veya belgesel izlemek için farklı farklı abone paketleri satın almak zorunda bırakılıyor.

iPTV ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Sadece Kanalları Keşfetmeniz gerekir.

iPTV Nedir?

Günümüzde teknolojinin aşırı şekilde gelişmesi ve buna bağlı olarak normal televizyon kanalı izlenme alışkanlığında büyük bir düşüş görülmektedir. İzlenme alışkanlığının düşüş gösterdiği temel sebeplerden birisi ise insanların artık televizyon başında zaman geçirmek istememesidir. İnsanlar artık her işi akıllı telefonlarından veya Laptoplarından gerçekleştiriyor.

iP TV ‘nin tanımını yapmak gerekirse: İnternet veya kablo alt yapı yolunu kullanarak Bilgisayar, Mobil Cihaz ve TV’ye sınırsız kanal özelliğini sağlayan canlı video izleme platformudur.

iPTV bizlere internete bağlı interaktif bir televizyon sunmaktadır.

iPTV ye Nasıl Bağlanılıyor?

Televizyona iPTV bağlanabilmeniz için öncelikle internet bağlantınızın olması gerekmektedir. TV’ye internet bağlantısını aktarmak için iP TV destekli uydu alıcısı ( iP TV Box ) veya Smart Tv özelliği olan televizyon gereklidir.

Smart TV özelliği olmayan televizyonlarınıza iPTV Box gibi receiver almanız gerekmektedir. Recevier veya ip TV box alırken dikkat etmeniz gereken enternet girişi veya wi-fi bağlantısının olmasıdır. Bu iki özellik olmazsa internet bağlantısı alamazsınız. Size tavsiyemiz wi-fi bağlantısı destekleyen cihaz satın almak.

Bilgisayar, mobil veya tabletten girebilmeniz için gerekli uygulamaları indirmeniz gerekmektedir.

iPTV nin Normal TV’den Farkı Nedir?

iP TV ‘nin bir çok özelliği bulunmakta. Daha sonra izleme, istediğiniz yayını kaydetme, istediğiniz zaman izleyebilme imkanı sunmaktadır. Spor, Film, Dizi ve Belgesel kanallarını ücretli veya ücretsiz her türlü şekilde izleyebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse; Normal Televizyonda izlediğiniz kanaldan sıkıldınız ve farklı şeyler seyretmek istiyorsunuz ama kanal seçiminiz kısıtlı olduğu için istediğiniz kanalları açamayacaksınız.

iP Tv ‘nin en büyük artılarından birisi çatınıza veya başka bir yere anten kurmanıza gerek yok. Bu sayede binalardaki çanak antenin vermiş olduğu görüntü kirliliğini ortada kaldırabilirsiniz. Ayrıca olumsuz hava koşullarında yayın etkilenmez.

iP TV’de sınır yoktur. Sadece keşfetmeniz gereken kanallar vardır.

iPTV Firmalarına Nasıl Güvenebilirim?

vip iptv tr 2012 yılından itibaren sizlere şeffaf, dürüst ve adil politikalar sunmakta.

Müşterilerimize %100 memnun olacak şekilde abonelik süresi boyunca 7/24 kaliteli yayın izletmeyi garanti ediyoruz.

Bünyesinde 20’den fazla personeli olan VİP İPTV SERVER 7550+ HD Kanal İle Bol Kategorilerle Spor, Belgesel, Sinema, Eğlence, Müzik, Çocuk, Bilim, Teknoloji, Yetişkin ve Vod Filmler ile sizlere kusursuz hizmet veriyoruz.

7/24 Online olan destek hattımız ile en ufak sorununuzda sizlere yardımcı oluyoruz.

Sistemde çıkabilecek problemleri o anda çözebilen uzman ekibimiz sayesinde sizlere donma, takılma olmadan kusursuz iP TV seyir keyfi sunuyoruz.

Memnun kalmayan müşterimize 15 gün içinde parasını iade ediyoruz.

iPTV Ücretsiz mi İzleniyor?

iP TV kanallarını izlemek için öncelikle bu servisi sunan bir firmaya abone olmanız gerekiyor.
VİP İPTV müşterilerimize güvenilir, uygun ve avantajlı fiyatlar sunmakta.

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by
Back To Top site ekle forumlarToplist 25