skip to Main Content

BAYİLİK SİSTEMLERİMİZDEN

 AVRUPA’DA VE TÜRKİYE’DE HİZMET VEREN

FİRMALAR YARARLANABİLİR

BAYİLİĞİNİZ ÜCRETSİZ

Bayiliğiniz açılabilmesi için 300 ₺ ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 300 KREDİ olarak hesabınıza aktarılacaktır. Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız tutarında herhangi bir limit söz konusu olmayacaktır.

TEST HESABI OLUŞTURMA LİMİTİ

Her ana bayi ve alt bayiler günlük en fazla 50 adet test hesabı oluşturabilirler. Daha fazlasına ihtiyacınız olması halinde destek ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra bu limiti artırabilir.

ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEĞİ

Firmamız için geliştirdiğimiz bir çok uygulamadan bayilerimizde yararlanabilir. Örneğin Web Portal, Android Uygulaması, Windows Uygulaması ve benzeri uygulamalarımızın herhangi bir VIP IPTV reklamı bulunmaksızın yayınlayabilceğiniz sürümlerini bayilerimize sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.

ÜCRETSİZ ALAN ADI TANIMI

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alan adı bizim için kullanıma uygun değildir. Ayrıca sizin için satın aldığımız alan adlarının transfer kodlarını paylaşabilceğimizi belirtmek isteriz. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasının hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır.
Satın alacağımız alan adınız 12 ay sonraki ve sonraki yıllar için yenileme ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

KREDi ve KULLANICI İADE KOŞULLARI

Tüm bayiliklerimiz kredi sistemi ile yönetilmektedir. Sizler için sağlanan kullanıcı yönetim panelimizden kullanıcı hesapları açabilir ve yönetebilirsiniz. Her oluşturulan kullanıcı hesabı için belirlediğimiz kredi miktarı hesabınızdan düşecektir. Oluşturduğunuz bu hesaplarla ilgili problem yaşamanız halinde talebiniz üzerine kullanıcının hesabı sistem yöneticisi tarafından silinir ve harcanan krediniz hesabınıza geri aktarılır. Dikkat etmeniz gereken iade etmek istediğiniz hesabın açılış süresinin 15 günü doldurmamasıdır. Her kullanıcı için oluşturacağınız üyelik paketi maliyetlerine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

KULLANICI AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bayilik panelinizden kullanıcı oluştururken ü,ç,ğ,ş,ı,j,ö harflerini ve özel karakter kullanmamalısınız kullanıcınızı aktif ettikten sonra bu harfleri veya özel karakterler eklediyseniz sorun yaşanabilir düzeltmeniz için sistem sahibine başvurmalısınız.

Bayi Web Site Tasarımı

Baştan sona iptv satışı yapmak için dizayn edilmiş bir sistem.
Tamamıyla dinamik tabanlı, kolay kullanılabilir, entegrasyonlara sahip dijital bir e-ticaret sistemi.
IPTV V1.0 tasarımıyla birçok bayi kendi kalitesini ortaya koymaya başladı.
Çeşitli renk seçenekleri ile hizmete sunulan sistemimiz de değişiklik vs çok kolay şekilde yazılım
bilgisine sahip olmaksızın yapabileceksiniz.

Unutmayın web sitesi vitrininizdir.

BAYİLİK PAKETİ
300 TL
  • 300 Kredi
  • Bayilik Paneli
  • Tüm Yetkiler
  • Tüm Paketler
  • Kesintisiz Yayın
  • Ücretsiz DNS Adres

Your Name (required)

Your Email (required)

Your Project

Your Price Range

Your Message

Bayimiz olduktan sonra vipiptvtr.com müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır. Bayi Panelinizden yapabileceğiniz birçok işlem bulunmaktadır. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi birçok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Etki alanınız kendi oluşturduğunuz müşteriler için geçerlidir. Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır.

Sayfamıza Puan Vererek Bize Destek Olun
Puan Vermek İçin Tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by