skip to Main Content

İADE
İadeleriniz, aşağıdaki şartların uygun olması durumunda gerçekleştirilir. İade seçeneklerinin kötüye kullanımını engellemek amacıyla iade yapılırken %25 iade kesintisi yapılır ve geri kalan tutar müşterinin hesabına iade edilir. İade süresi 7-14 gün içerisindedir.

ŞARTLAR
-İadeleriniz, sipariş tarihinizden en fazla 48 saat içerisinde, iade şartları uygunluğu (Yayının hiç açılmamış olması, yayın açılmış olsa da o anda sebepsiz gerekçelerle yayın verilemiyor olması) durumunda yapılır. 48 Saati geçmiş siparişlerde iade gerçekleştirilemez.

-Maç günleri satın alınan üyelikler, gerekçe ne olursa olsun iade edilemez.

-24 Saatlik paketlerde iade seçeneği mevcut değildir.

-Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan birden fazla yerde seyretmeye çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.

-Üyelik bilgileri (Kullanıcı adı ve Şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızdan belirlenir ve üye talebi doğrultusunda şifre değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.

–Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme durumlarında iade yapılamaz.

-Yayın alma sorunu eğer müşterinin internet, cihaz vb. yetersizliği/sorunları sebebiyle var ise iade yapılmaz.

–Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmayı denediğinizde sistem otomatik olarak kötüye kullanım tespiti yaptığı için paketiniz süresiz kapatılır ve iadesi gerçekleşmez.

-Test paketleri iade edilemez.

Tüm şartlar uygun ise iade yapmak için canlı destek bölümünden veya iletişim sayfamızdan talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak işleminiz gerçekleştirilecektir.

Sayfamıza Puan Vererek Bize Destek Olun
Puan Vermek İçin Tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by