skip to Main Content

BAYİLİĞİNİZ ÜCRETSİZ

Bayiliğiniz açılabilmesi için 300 ₺ ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu tutar hesabınız açıldığında 300 KREDİ olarak hesabınıza aktarılacaktır. Kredileriniz tükendikçe satın alacağınız tutarında herhangi bir limit söz konusu olmayacaktır.

TEST HESABI OLUŞTURMA LİMİTİ

Her ana bayi ve alt bayiler günlük en fazla 50 adet test hesabı oluşturabilirler. Daha fazlasına ihtiyacınız olması halinde destek ekibimiz gerekli incelemeleri sağladıktan sonra bu limiti artırabilir.

BAYİLİK PAKETİ
300 TL
  • 300 Kredi
  • Bayilik Paneli
  • Tüm Yetkiler
  • Tüm Paketler
  • Kesintisiz Yayın
  • Ücretsiz DNS Adres

BAYİLİK PANELİ

Bayimiz olduktan sonra müşterilerinizi oluşturmanız için sizlere bayi panel girişi verilecektir. Bayi Panelinizden yapabilceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerle ilgili Bizler size gerekli desteği vereceğimizden şüpheniz olmasın. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz.Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bayi Paneli sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde 7/24 kolaylıkla satış yapabilirsiniz

ÜCRETSİZ YAZILIM DESTEĞİ

Firmamız için geliştirdiğimiz bir çok uygulamadan bayilerimizde yararlanabilir. Örneğin Web Portal, Android Uygulaması, Windows Uygulaması ve benzeri uygulamalarımızın herhangi bir VIP IPTV reklamı bulunmaksızın yayınlayabilceğiniz sürümlerini bayilerimize sunuyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.

ÜCRETSİZ ALAN ADI TANIMI

Yeni tüm bayilerimiz için alan adlarınızı satın alıp hesabınızla ilişkilendiriyoruz. Kendinizin var olan alan adı bizim için kullanıma uygun değildir. Ayrıca sizin için satın aldığımız alan adlarının transfer kodlarını paylaşabilceğimizi belirtmek isteriz. Alan adlarının bizim alt yapımızda olmasının hem teknik anlamda hemde güven anlamında bir çok fayda sağlamaktadır.
Satın alacağımız alan adınız 12 ay sonraki ve sonraki yıllar için yenileme ücretleri tarafınıza ait olacaktır.

KREDi ve KULLANICI İADE KOŞULLARI

Tüm bayiliklerimiz kredi sistemi ile yönetilmektedir. Sizler için sağlanan kullanıcı yönetim panelimizden kullanıcı hesapları açabilir ve yönetebilirsiniz. Her oluşturulan kullanıcı hesabı için belirlediğimiz kredi miktarı hesabınızdan düşecektir. Oluşturduğunuz bu hesaplarla ilgili problem yaşamanız halinde talebiniz üzerine kullanıcının hesabı sistem yöneticisi tarafından silinir ve harcanan krediniz hesabınıza geri aktarılır. Dikkat etmeniz gereken iade etmek istediğiniz hesabın açılış süresinin 15 günü doldurmamasıdır. Her kullanıcı için oluşturacağınız üyelik paketi maliyetlerine aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.

KULLANICI AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bayilik panelinizden kullanıcı oluştururken ü,ç,ğ,ş,ı,j,ö harflerini ve özel karakter kullanmamalısınız kullanıcınızı aktif ettikten sonra bu harfleri veya özel karakterler eklediyseniz sorun yaşanabilir düzeltmeniz için sistem sahibine başvurmalısınız.

08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by
Back To Top site ekle forumlarToplist 25