skip to Main Content

NetipTV Uygulaması Samsung & Android M3u Yükleme

Selam Arkadaşlar. Samsunglardan “Smart iptv ” Uygulaması Kaldırıldı. Herkes Suan o Uygulama Yerine farklı bır Uygulama Bulma Arayışına Girmiş Durumda Bizde bu Farklı Uygulamalar İçin Bazı Anlatımlar Düzenliyoruz. BU Uygulama yeni bir Uygulama ” Net İptv” LG , Samsung türü cihazlarda Gördüm ve Hemen anlatımını yaptım. Videolu ve Görsel Olarak.
Öncelikle ” NEt İPTV ” Uygulamasını Samsung Marketınızde Mevcut ıse veya Diğer TV Marketlerınde Mevut ise İndirin. Mevcut değilse Zaten Yapacak bişey yok. Genelde LG Samsung TV Lerde mevcut Olmakta . Her Samsungda cıkmıyor ama Cogunda Mevcut.
Uygulamayı İndirince Ekranda MAC Kodu Cıkıcak Onu Not alın . iPTV Müşterisisiyseniz M3U Linkinizi Server Sahibinizden İsteyin veya Uraşmak İstemıyorsanız bizden Üyelik Aldıgınızda Biz Sizin Yerınıze NET İPTV Atıyoruz.
Aldıgınız MAC Kodunu :  SİTE BU SITEYE GIRDIGINIZDE Mac Olan Kısma Yazınız. Alt Kısımda ” Ben Robot Değilim” olan Kısmıda Başarılı  Bir Şekilde Geçiniz. Mac Kodunun Altında ” Liste Ekle” Mac kodunu yazıktan sonra buna Tıklayın.
Çıkan Ekranda “M3U” Linki Girmenizi İstiıycektır. Oraya Server Sahibinden ALdıgınız “M3U” Giriniz. Ve “Lİsteye Ekle “Butonuna Basıp Kaydedin. “Güncelleme Başarılı” Uyarısı verir İşlem Tamam Olur. Şimdi Uygulamayı Komple Kapatıp Sıfırdan Açın Ekranda Lütfen Bekleyınız Yazısı Cıkar ve Kanallar Eger “m3u Aktıf ise Gelir. r.
Sayfamıza Puan Vererek Bize Destek Olun
Puan Vermek İçin Tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by