skip to Main Content

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Smart IPTV Uygulaması Artık Samsung Markalı Smart Akıllı Televizyonlarda Kaldırıldı Müşterilerimiz ve Bir Çok IPTV Müşterisi IPTV Uygulama Arayışına Girdi Bizde Set IPTV Uygulamasını Keşfettik Set IPTV Uygulaması Smart IPTV Benzer Bir IPTV Izleme Uygulamasıdır Samsung Akıllı Televizyonlarınıza Gönül Rahatlığıyla Kurabilirsiniz. Yakında Videolu Anlatımlarda Eklenecektir

1:Öncelikle Samsung Smart Markete giriyoruz. Arama Yerine Setiptv Yazıyoruz.
2: Bu Uygulamayı İndiriyoruz. Uygulama Marketimizde Gözükecek. Uygulamayı Açıyoruz. Ekranda MAC Kodu Cıkacak. Bu TV Nizin Kimliği (Mac Kodu ) Bunu BİR Yere Kaydedin bu Değişmez Not alın vs İşimize Yarıycak olan Bu.
3: SETİPTV M3U YÜKLEME SİTESİ BU site SETİPTV M3U Yükleme Sitesi Öncelikle Buradan Yeni Bir Kayıt oluşturuyoruz.
Kayıt Linki : SETİPTV KULLANICI KAYIT LİNKİ TIKLA !  Buradan Kayıt Olunca Üstte Verdiğim Linkten Kayıt Oldugunuz Kullanıcı adı ve Şifre ile Giriş Yapın.
4. Şimdi Elinideki M3u Linkini Nasıl TV YE Atıcanızı Göstereceğim Alttaki Resme Dikkat edin. M3U Linkiniz Yoksa Bizden Satın Alabilir.Biz Sizin Yerinize Atabiliriz.
Veya Kendiniz Baska Bir İptv Almış olabilirsiniz Elinizdeki M3u Linkini Yükleyebilirsiniz.
setiptv upload m3u
5: Yukarıdaki Kutucukları Doldurunca ” Send ” Butonuna Basınız. Ardından TV Nizin Fişini Çekin ve Takın . Ardından TV nıze Gelip “Setiptv” Uygulamasına Girin. İşlemi Doğru Yaptıysanız Kanal Listeniz Gelecektir.

Sayfamıza Puan Vererek Bize Destek Olun
Puan Vermek İçin Tıklayın
[Total: 0 Average: 0]
08:09 1.8.2019
1
Merhaba İPTV Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın
Powered by